profesionální
lakování

facebook

Lakované sklo

Lakované sklo je možno použít jako obklad do kuchyně, koupelny, sprchového koutu a také vytvořit dle požadavku zákazníka i vícebarevnou kombinaci a vzor tohoto typu obkladu.

Obklad je možné mít z jednoho kusu lakovaného skla i když je použito více barevných odstínů.

Velkou výhodou tohoto systému je, že se nejprve řeže a vrtá na míru skleněný díl dle šablony, zhotovené přímo na místě určení. Teprve pak postupuje již připravený díl s obroušenými hranami a vývrty do lakovny, kde se provedou nástřiky jednoho, nebo více barevných odstínů podle šablon zrcadlovým, tedy obráceným způsobem na spodní stranu skla. Viditelný povrch, tedy lícová strana je samozřejmě čisté sklo. Celý barvený povrch akrylovými (metalickými) barvami se finálně lakuje krycím 2K akrylovým lakem pro uzavření barevné vrstvy a vytvoření pevného povrchu pro možnost lepení dílu neutrálními silikonovými tmely na místo určení.
 
Sklo dodáváme klasické float, nebo speciální ve verzi Clear. Možnost je i dodat sklo kalené. Do skla vrtáme otvory pro zásuvky, vypínače, odpady, drátěný program, osvětlení .....
Jedinečnost tohoto systému spočívá, na rozdíl od běžných barevných skel, v možnosti volit jakékoliv barvy  včetně všech metalických a dokonce efektových, dle např. vzorníku RAL, nebo dle kódu barvy na jakýkoliv automobil nebo motocykl, jelikož se používají kvalitní Standox barvy, právě pro automobilový průmysl.
 
Úpravu skla pro lakování, tedy spolehlivou přilnavost akrylových barev provádíme osvědčenou a praxí prověřenou metodou, kterou NEPROZRADÍME :-)))))

Galerie lakování se připravuje ...

Osobní přístup a
precizní zpracování každé poptávky
Rekonstruujeme původní poškozený lak.
Realizujeme opravy všech plastových dílů a kapotáží včetně polepů
+420 603 439 698
jiri.lepic@volny.cz
GPS souřadnice: 50°3´52.23"N, 15°7´28.22"E